Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmir Sufa - Vet M'ke Lon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Muzika:

Bini Nebihu

Komente

Asnjë Koment

29/10/2019

2019-10-29T15:45:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vet M'ke Lon" kënduar nga Fatmir Sufa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Fatmir Sufa i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Fatmir Sufa:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet