A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatmir Sula

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Fatmir Sula është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 8 Nëntor 2011, Fatmir Sula publikon videoklipin "Nuk Na Duhet Tallavaja". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 20 Mars 2017, Eri Qerimi, Fatmir Sula, Murat Nazifi, Landi Roko & Mandi Nishtulla publikojnë videoklipin "Santi". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Emrah Xhixho, teksti u shkrua nga Dritan Shtylla. Më datë 30 Prill 2018, Fatmir Sula publikon videoklipin "Atmosfere". Muzika dhe teksti u shkruan nga Eri Qer...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

I ati i

Franci Sulës

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Soni I Vogel

Egzoni Vogel

Ladi Toska

Skender Buzoli

Hysen Trubareva

Mursel Murseli

Miri Kamzes

Sulltan Hajolli

Shefqet Rogova

Soni Beratit


Tags: Fatmir Sula

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019