Fatmir Sula
Fatmir Sula
Fatmir Sula
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: etno
Fatmir Sula është këngëtar i njohur. Më datë 8 Nëntor 2011, Fatmir Sula publikon videoklipin "Nuk Na Duhet Tallavaja". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master.

Më datë 20 Mars 2017, Eri Qerimi, Fatmir Sula, Murat Nazifi, Landi Roko & Mandi Nishtulla publikojnë videoklipin "Santi". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Emrah Xhixho, teksti u shkrua nga Dritan Shtylla.

Më datë 30 Prill 2018, Fatmir Sula publikon videoklipin "Atmosfere". Muzika dhe teksti u shkruan nga Eri Qerimi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Samuel Kodra.

Më datë 3 Korrik 2018, Fatmir Sula publikon videoklipin "Albert Sula", në bashkëpunim me Florinda Korra. Muzika e këngës u punua nga Albert Sula.

Më datë 23 Korrik 2018, Mandi, Eri, Fatmiri, Landi, Murati & Ilir Tironsi publikojnë videoklipin "Suhejli". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Emrah Xhixho.

Më datë 27 Dhjetor 2019, Fatmir Sula publikon videoklipin "Buzekuqe". Muzika e këngës u punua nga Fransua Sula, ndërsa teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani.

Më datë 20 Shkurt 2020, Fatmir Sula & Landi Roko publikojnë videoklipin "Esta". Muzika e këngës u punua nga Fransua Sula, ndërsa teksti u shkrua nga Olsi Celmeta.

Më datë 27 Qershor 2020, Fatmir Sula publikon videoklipin "Princesha". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, teksti u shkrua nga Olsi Celmeta, ndërsa për orkestrimin u kujdes Festim Gici.

Më datë 14 Korrik 2020, Fatmir Sula publikon videoklipin "Loti Nenes". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, ndërsa teksti u shkrua nga Olsi Celmeta.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0