Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Fatmir Terziu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  24
  • Vendlindja:
  • Elbasan 
  • Mosha:
  • 56 Vjeç
BIOGRAFIA: Fatmir Terziu është një shkrimtar i njohur. Fatmir Terziu është një shkrimtar shqiptar. Pas mbarimit të shkollës së mesme të përgjithshme "Dhaskal Todhri", studioi për gjuhë dhe letërsi shqipe. Ka punuar mësues dhe më vonë drejtor shkolle në disa shkolla të Shqipërisë. Ka publikuar shkrime në gjithë shtypin shqiptar dhe ka qenë gazetar i gazetës "RD", kryeredaktor i gazetës së pavarur "Fjala e Lirë" dhe Drejtor i Televizionit "Dardan". Në vazhdim të edukimit të tij të mëtejshëm ka st...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Mihal Gjergji

Odise Gremo

Viktor Canosinaj

Ferdinand Laholli

Ardi Omeri

Brahim Avdyli

Xhenc Bezhi

Sahit Shala

Liri Loshi

Agim Shehu

Tags: Fatmir Terziu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet