Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmira Puka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Fatmira Puka është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Dhjetor 1964, Fatmira Puka merr pjesë në Festivali i 3-të në RTSH me këngën "Krojeve Te Vendit Tim". Në Dhjetor 1964, Fatmira Puka merr pjesë në Festivali I 3-Të Në Rtsh me këngën "Kthim Nga Fusha". Në Dhjetor 1965, Fatmira Puka merr pjesë në Festivali i 4-të në RTSH me këngën "Kthjelltesi, Lumturi". Në Dhjetor 1965, Fatmira Puka merr pjesë në Festivali I 4-Të Në Rtsh me këngën "Larg". Në Dhjetor 1966, Fatmira Puka merr pjesë në Fe...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Anita Vukpalaj

Liza Qarri

Rezarta Përgjegja

Teuta Pango Zhapa

Anila Doko

Nazmie Kasmi

Jona Bodinaku

Lejla Tutaj

Merita Bozo

Mjaftoni Bejko

Tags: Fatmira Puka


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet