Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Fatmira Puka - Krojeve Te Vendit Tim  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Muzika:

Mark Kaftalli

Pjesëmarrëse në

Festivali i 3-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

26/12/1964

1964-12-25T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Krojeve Te Vendit Tim" kënduar nga Fatmira Puka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Fatmira Puka:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet