Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Fatmira Puka - Kthjelltesi, Lumturi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika:

Mark Kaftalli

Pjesëmarrëse në

Festivali i 4-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

24/12/1965

1965-12-23T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kthjelltesi, Lumturi" kënduar nga Fatmira Puka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Fatmira Puka:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet