Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fatmire Breçani - Në Dërrasë Të Vekut Kush Po Qan

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Në Dërrasë Të Vekut Kush Po Qan".
3. Video është e këngës "Në Dërrasë Të Vekut Kush Po Qan", por nuk këndohet nga Fatmire Breçani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fatmire Breçani - Në Dërrasë Të Vekut Kush Po Qan  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

Këngë e albumit:

"Lulja E Bjeshkës"

Komente

Asnjë Koment

13/04/2013

2013-04-13T11:42:23+00:00Ne dras te vdekut kush po qane
Qan sy zeza oh per jarane
Qan sy zeza oh per jarane
Ton po e than dushkin ne mal
Dushk e bor oh ne mal po i thane
Nuk pe len oh veren me dale
Oh nuk pe len o me dal sivjete
Per qat djal oh qe na ka vdeke

Oh per qat djal oh qato djal te rie
A e din nane ndhe ku e kan shtie
A din nane ndhe ku e kan shtie
Ne vorre te reja ner qat bile
N'vorre te reja ner qat bile
Shkon sy zeza na ra per mbie
Oh ku je po i thot oh jarane
A e din besen qe ma ke dhane
A e din besen qe ma ke dhane
Thojshe pushka nuk ka qka me bane
Thojshe pushka nuk ka qka me bane
Zylja e topit nuk mun me me nxane
Kur po e ni bre djal zanin tane
Dek me kan aj çona ne kame.


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Fatmira Breçani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet