A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Fatmire Breçani - Të Kërkova Cep E Në Cep


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/08/2015

2015-08-18T10:11:27

Këngë e albumit:

"Kërcimtarja"


(2x)cep e ne cep e, cep e ne cep e(te kerkova cep e ne cep e)

cep e ne cep te Gjakoves i rash e , i rash e , bukuri si ty jo nuk pash e , nuk pash e.

O te gjitha fjalt e kesaj bote, kesaj bote, bahen zog tek buza e jote, e
jote.

ani me thau etja mue te mjerit,o te ato ura t' prizrenit , prizrenit.
o te tana krojet e kesaj bote, kesaj bote, jan aty tek buza e jote.

(2x)cep e ne cep e , cep e ne cep e(te kerkova cep e ne cep e) , o ne malsi e ne qytet.

(2x)cep e ne cep e , cep e ne cep e (te kerkova cep e ne cep e)

ani ................ ne peje kam hy e , ani vec me te pa njiher o me sy e

po ta fali bjeshken e t'fali hanen, ani vec me pas temen pejanen

ani u keput ylli i bukuris e, ani shkoj e ra permbi drenice,
ani n'gjallem prap o me ba me dek e, ani ne ate prishtin ty per me te gjet.

(2x)cep e ne cep e cep e ne cep(te kerkova ne cep e ne cep e ) o ne malsi e ne qytet


Ky tekst u dërgua nga  stela
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019