Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmira Breçani - Dasmë E Madhe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

ku po bien kta tupana, dasem te madhe na po bojna
dasem te madhe bojna na, shume dasmore hej mashalla

po martojm na djalin oo me nusen ma te mire oo

bini bini o tupana sot kan gzim baba e nana

(2x)conu ne valle o dasmore,
nusja e dhendrri dor per dor,
cifti i ri u trashegoft, gjithmone
jeta ne valle u shkoft

le te vallzojna deri ne sabah, kena dasem lume na

keng e vallja nuk pushojn, vllaun motrat po e martojn

sa shyhret e sa gezim po martohet vllau yne
sa gezim e sa shyhret nuse te mir o paska gjet

(2x)conu ne valle o dasmore,
nusja e dhendrri dor per dor,
cifti i ri u trashegoft, gjithmone
jeta ne valle u shkoft

(3x)conu ne valle o dasmore,
nusja e dhendrri dor per dor,
cifti i ri u trashegoft, gjithmone
jeta ne valle u shkoft


Ky tekst u dërgua nga Stela, The Greatest :)

Fatmira Breçani - Dasmë E Madhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dasmë E Madhe".
3. Video është e këngës "Dasmë E Madhe", por nuk këndohet nga Fatmira Breçani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatmira Breçani:


Komente 0