Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fatmire Breçani - Besa Rreth Flamurit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

13/04/2013

2013-04-13T11:49:42+00:00Rreth flamurit te perbashkuar me nje desihir e nje qellim te gjith atje duke u betuar ta lidhim besen per shpetim prej lufte veq ai largohet qe esht i lindur tradhetor kush esht te burren nuk vrigohet por vdes por vdes si nje deshmor ne dor armet do t'i mbajm ta mbrojm atdheun ne gjo kend te drejtat tona ne s'i ndajme ketu armiqet skan me vend se zoti vet e tha me goj qe kombet shuhen permbi dhe por shqiperia do te rroj per te per te luftojm neee.


Më Shumë Këngë Nga Fatmira Breçani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet