Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmire Breçani - Sali Belisha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  36

Oh moj Serbi e
O murin ta prisha
O se mu m'thon e
O Sali Berisha

O se mu m'thon e
O doktor Berisha

O moj Serbi e
O murin ta kalli
O se mu m'thon e
O Azem Hajdari

O se mu m'thon e
O Azem Hajdari

...

O sot knojn zemrat
Per demokraci e
Per doktor Berishen o
Dhe shoqnine e tij e

Per Sali Berishen o
Dhe shoqnine e tij e

...

Se jem toske e se jem gege
Jem nji lis o me dy dege x2

Nuk ka fe as s'ka parti
Qe perçan kete Shqiptari x2

Me trimni e bujari
Dalngadal do te bohemi nji x2

Nuk ka fe as s'ka parti
Qe perçan kete Shqiptari x2


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Fatmire Breçani - Sali Belisha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sali Belisha".
3. Video është e këngës "Sali Belisha", por nuk këndohet nga Fatmire Breçani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatmira Breçani:


Komente 0