A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Fatmira Breçani - Dil Moj Vashe


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/05/2010

2010-05-06T18:12:58

Djali
Hej hej, dil moj vash niher n qarshi
Dil n'qarshi moj bukuri

Fatmira:
Hej hej, o mor djal or djalo i ri
A je kan najher n qarshi
A ke pa gajtan me sy

Djali
Un gajtanin e kam pa
Vet'llat tua m'ka perngja
Qova doren me i perla
Gajtanxhia nuk me la, eh n'hallo kam raa

Fatmira ft djali
Gajtanxhia nuk me la, eh n'hallo kam raa

Djali

Fatmira
Hej hej, o mor djal or djalo i ri
A je kan najher n qarshi
A ke pa filxhan me sy

Djali
Un filxhanin e kam pa
ME syt tuja mka perngja
Qova doren me i perla
Filxhangjia nuk me la, hej n hallo kam ra

Fatmira ft djali
Filxhangjia nuk me la, hej n 'hallo kam raa

Djali
Hej hej, dil moj vash niher n qarshi
Dil n'qarshi moj bukuri

Fatmira
Hej hej, o mor djal or djalo i ri
A je kan najher n qarshi
A ke pa kuti me sy

Djali
Un kutien e kam pa
N'gojen tane m'ka perngja
Qova doren me perla
Kutixhia nuk me la, hej n hallo kam raa

Fatmira ft djali
Kutixhia nuk me la, hej n hallo kam raa

Djali
Hej hej, dil moj vash niher n qarshi
Dil n'qarshi moj bukuri

Fatmira
Hej hej, o mor djal or djalo i ri
A je kan najher n qarshi
A ke pa molla me sy

Djali
Une mollat i kam pa
N'faqe tuja m'ka perngja
qova doren me i perla
Mollagjia nuk me la, hej n'hallo kam raa

Fatmira ft djali
Mollagjia nuk me la, hej n'hallo kam raa


Ky tekst u dërgua nga Aldona
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019