A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Fatmira Breçani & Zef Beka - S'na La Ky Marak


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/08/2015

2015-08-18T10:11:22

Më Shumë Nga

Zef Beka


Ref...
S'na la ky marak x2

S'na la s'na la s'na la
Ky marak s'na la

Kur syzezen o e pa per se largu
Mire e di se ç'eshte maraku
Banu ere e kaloi shtate male
Sall per hater te asaj fjale

O ky maraki qofte si lumi
Shkoj me fjet e s'po m'merr gjumi
O ti ne qiell ne qofsh tuj shkue
Bore u bafsh e rafsh mbi mue

Ref...
S'na la ky marak x2

S'na la s'na la s'na la
Ky marak s'na la
Nuk na la e nuk na la
Pa na djeg çajre s'po ka

...

Ref...x2
S'na la ky marak x2

S'na la s'na la s'na la
Ky marak s'na la

Kush t'provoj o ty diteve t'mij e
M'i ngjan lules rritun n'hije
S'ja njof ma o lulet kesaj toke
Se m'del para ftyra jote

O ftyra jeme n'kofte me t'dal e
Ku thote zemra mos me u ndal e
O mos u ndal e m'del perpara
Ban me dore se m'rritet fjala

Ref...
S'na la ky marak x2

S'na la s'na la s'na la
Ky marak s'na la
Nuk na la e nuk na la
Pa na djeg çajre s'po ka


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019