A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Fatmira Breçani & Agnesa Breçani - Vllaun Sot Martojme


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  22

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/01/2016

2016-01-18T12:35:49

Agnesa:
Kadal dal, kadal dale
nusja e dhandrri po kcejn valle
Kadal dal kadal dale
nusja e dhandrri po kcejn valle

Fatmira:
Sot martojm na vllaun ton
Jet te lumtur i urojme
Sot martojm na vllaun ton
Jet te lumtur i urojme

REF. 2x:
Hajde moter te kendojme
vllaun sot martojme
Cohuni te gjith ne valle
sot eshte dasme madhe

Agnesa:
Kadal dal, kadal dale
shum lezet paska kjo valle
Kadal dal, kadal dale
shum lezet paska kjo valle

Fatmira:
Na ka ardhur sot miqsia
po na vjen dhe shoqeria
Na ka ardhur sot miqsia
po na vjen dhe shoqeria

REF. 2x:
Hajde moter te kendojme
vllaun sot martojme
Cohuni te gjith ne valle
sot eshte dasme madhe


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019