A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Fatmira Breçani - Dashuri E Permallim


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/05/2017

2017-05-20T00:00:00

Dashuri e permallim
Po ndjen sot ne shpirti im ni gabim pas ndarjes ndodhi buza heshti zemra foli aj shikimi si dikur Po se nuk harrohet kurr ni gabim paguhet shtrejt ti ke vlejt ma shum se krejt

Jo jo mos mendo qe kjo zemer te thet shko
Nuk te lshoj o shpirti im nuk e baj tnjejtin gabim 2x

Sa do me pas lumturi zemra dhimbjen ka me ni se kur zemra dashurohet dhe nje dit do te lendohet aj shikimi si dikur
Po se nuk harrohet ni gabim paguhet shtrejt ti ke vlejt ma shum se krejt

Jo ko mos mendo qe kjo zemer te thet shko
Nuk te lshoj o shpirti im nuk e baj tnjejtin gabim 2x

Jo ko mos mendo qe kjo zemer te thet shko
Nuk te lshoj o shpirti im nuk e baj tnjejtin gabim 2x


Ky tekst u dërgua nga Eli
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019