A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Fatmira Breçani - Vallja E Tropojes


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/05/2017

2017-05-05T06:26:21


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vallja E Tropojes" kënduar nga Fatmira Breçani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Fatmira Breçani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Zef Beka - Vallja E Tropojes

O hajde djalo
O ti luj me themer
O ty ta gezofte
O Zoti ate zemer

O ty ta gezofte
O Zoti ate zemer

Hajde ta vallzojme na
Vallen e Tropojes x2

Prej te molla e kuqe
E ne bjeshke t'Gjakoves x2

O kce moj çike
Ti moj çike malsie
O seç po kcen moj çike
O per bukuri e

O seç po kcen moj çike
O per bukuri e

O kce moj çike
Moj sokoleshe mali
Se gjithe shoqnia moj çike
Bukurine ta fali

Se gjithe shoqnia moj çike
Bukurine ta fali

Elizabeta Marku - Vallja E Tropojes

Hajde ta vallzojna
vallen e Tropjes (X2)

Der te molla e kuqe,
kufiri i Gjakoves (X2)

Hajde ta vallzojna,
Vallen me shamija (X2)

O sa bukur po vallzojne,
Qikat nga malsia
O sa bukur po vallzojne ,
Qikat nga malsia.

Elma Halili - Vallja E Tropojes

HAJDE TA VALLZOJNA
VALLEN E TROPOJES
HAJDE TA VALLZOJNA
VALLEN E TROPOJES
PREK MOLL E KUQE
KUFINI KOSOVES
PREK MOLL E KUQE
KUFINI KOSOVES

HAJDE TA VALLZOJNA
VALLEN ME SHAMIA
HAJDE TA VALLZOJNA
VALLEN ME SHAMIA
SA BUKUR KERCEJN O
QIKAT NGA MALSIA
SA BUKUR KERCEJN O
QIKAT NGA MALSIA

HAJDE TA VALLZOJNA
VALLEN E RUGOVES
HAJDE TA VALLZOJNA
VALLEN E RUGOVES
PREK MOLL E KUQE
KUFINI KOSOVES
PREK MOLL E KUQE
KUFINI KOSOVES.
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019