Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmira Breçani - Çik Tropoje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Nga kalaja ne prizren
Flas me hanen mbi Shkelzen
Kam lakmine e kesaj hane
Ka hijeshine e ftyres tande. (2x)

Vallezo ti moj Çike Tropoje
Nuk marr nuse n’tjera troje
Je ma e bukura n’troje tona
T’ka fresku me uje Valbona. (2x)

Pritëm cike se jam tuj ardh
Permbi vale te Drinit Bardhe
Ka shume kohe qe pres ket’ dite
N’kasade t’Drinit bahem drite. (2x)

Ref(2x)
Fatmira Breçani
Publikimi: 06/07/2020
Muzika: Alban Arifi
Orkestrimi: Alban Arifi
Teksti: Sylë Bajrami
Sharki: Miri Seferi
Cifteli: Xhuljano
Bass: Gentjan Muaxhiri
Make Up: Studio Beisa
Koreografia: Shpresa Art Memia
Ansambli: "Dardania" Tropoje
Studio: Global Records
Video Produksioni: A.B.A ProductionFatmira Breçani - Çik Tropoje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çik Tropoje".
3. Video është e këngës "Çik Tropoje", por nuk këndohet nga Fatmira Breçani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatmira Breçani:


Komente 0