Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmire Mjaku
  • Vendlindja:
  • Kacanik 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  43

Fatmire Mjaku është këngëtare e njohur. Në Qershor 2002, Fatmire Mjaku merr pjesë në PoliFest 2002 me këngën "Eja Me Dashuro".

Në Qershor 2003, Fatmire Mjaku merr pjesë në PoliFest 2003 me këngën "Zjarri I Dashuris".

Në vitin 2006, Fatmire Mjaku publikon albumin "Syte Lakmitare".

Më datë 9 Shtator 2011, Fatmire Mjaku publikon videoklipin "S'ka Hajni Ne Dashuri".

Më datë 18 Korrik 2012, Fatmire Mjaku publikon videoklipin "E Fundit".

Në Mars 2014, Fatmire Mjaku merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Ylli I Nates".

Më datë 31 Janar 2013, Fatmire Mjaku publikon videoklipin "Simpatia".

Në Mars 2014, Fatmire Mjaku merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Ti Moj Ajke".

Më datë 22 Qershor 2015, Fatmire Mjaku publikon videoklipin "Dasma Kosovare".

Më datë 22 Prill 2016, Fatmire Mjaku publikon videoklipin "Mos U Kthe".

Më datë 6 Korrik 2019, Fatmire Mjaku publikon videoklipin "Merri Krejt".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

3

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Pjesëmarrja Në Festivale:Lajme Showbiz:

Më shumë artikuj nga Fatmire Mjaku »

Komente 3