Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmire Mjaku - Jetoj Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Thell në shpit dashnin kam fshehur
e mbaj t'mbyllur tash nen dry.
Digjem flak kur më afrohesh
sjam e qet kur jam pa ty

Ref:

Un jetoj per ty veq per ty
për kët dashuri
vitet skan rëndsi un me ty deri ne pafundsi

Un te dua ty vetem ty
dua t'vdes me ty
vitet skan rëndsi un me ty deri ne pafundsi

Saher malli mbën te dehur
lot si shi m'rrjedhin n'kta sy
E gjith bota po të zhduket më mjafton tët kam pran ty

Më Shumë Këngë Nga Fatmire Mjaku:


Komente 0


Fatmire Mjaku - Jetoj Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jetoj Per Ty".
3. Video është e këngës "Jetoj Per Ty", por nuk këndohet nga Fatmire Mjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.