Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmire Mjaku - 1000 Her Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

1000 HER TE KISHA LIND,1000 HER DO M'KISHE MBYYT
2X UN DO VDES ATI JETO KUJT PER MU MOS I TREGO
reff: 2X
OJ KATILE QKA MKE BA SHPIRT E ZEMER MI KE VRA

TI SKE FAJ FAJ KAM UN QE TE BESOVA TY KAQ SHUM
2XUNE TE KAM PREK ME DASHNI E TI ME PREKE ME TREDHETI
2X OJ KATILE QA MKE BA SHPIRT E ZEMER MI KE VRA
(amanamaman ehej amanaman)
2XOJ KATILE QA MKE BA SHPIRT E ZEMER MI KE VRA


Ky tekst u dërgua nga Edaa


Nuk kemi video për këtë këngë.
Fatmire Mjaku - 1000 Her
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1000 Her".
3. Video është e këngës "1000 Her", por nuk këndohet nga Fatmire Mjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatmire Mjaku:


Komente 0