Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmire Mjaku - Nga Ke Ardhur Nisu Shko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nuk paske dit zemër me dashuru
mos prit për ty se ka me vajtu
Ti i mallkuar do të mbetesh shpirti im
c´do lidhje tjetër do ta kesh dështim

ref:Me më thirr as mos provo
nga ke ardhur nisu shko
mos gabo t´fala me m´qu
ooh se t´kam harru

Me më thirr as mos provo
nga ke ardhur nisu shko
mos gabo t´fala me m´qu
ooh se t´kam harru.

Ishe mësuar zemër me femra me lujt
jo jo me mua nuk ke mujt
unë do të bëj ty zemër me vehten me fol
kur ta kuptosh se qka ke pas në dorë

ref:Me më thirr as mos provo
nga ke ardhur nisu shko
mos gabo t´fala me m´qu ooh se t´kam harru

Me më thirr as mos provo
nga ke ardhur nisu shko
mos gabo t´fala me m´qu
ooh se t´kam harru.


Ky tekst u dërgua nga Lind Berisha


Nuk kemi video për këtë këngë.
Fatmire Mjaku - Nga Ke Ardhur Nisu Shko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nga Ke Ardhur Nisu Shko".
3. Video është e këngës "Nga Ke Ardhur Nisu Shko", por nuk këndohet nga Fatmire Mjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatmire Mjaku:


Komente 0