Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmire Mjaku - Eja Me Dashuro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Jeten ta kaloj n'vetmi
Zoti keshtu e paska shkruar
Dashuri n'kete jete nuk ka
Veq per mua
Neteve po te kerkoj
Hijen tende me se gjej
Zerin sikur ta degjoj
E ste kuptoj, ste kuptoj

Pse nuk vjen
Pse po me mundon
Kthehu prap te une
Me dashuro

Ref.:
Se zemren vetem ty ta fala
Shpirti mmbeti peng te ti
Kthehu mos me le nvetemi
x2

Jeten ta kaloj n'vetmi
Zoti keshtu e paska shkruar
Dashuri n'kete jete nuk ka
Veq per mua
Neteve po te kerkoj
Hijen tende me se gjej
Zerin sikur ta degjoj
E ste kuptoj, ste kuptoj

Pse nuk vjen
Pse po me mundon
Kthehu prap te une
Me dashuro

Ref.:
Se zemren vetem ty ta fala
Shpirti mmbeti peng te ti
Kthehu mos me le nvetemi
x2


Ky tekst u dërgua nga A.B.


Nuk kemi video për këtë këngë.


Fatmire Mjaku
Publikimi: 01/06/2002
Festivali: PoliFest 2002


Fatmire Mjaku - Eja Me Dashuro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja Me Dashuro".
3. Video është e këngës "Eja Me Dashuro", por nuk këndohet nga Fatmire Mjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatmire Mjaku:


Komente 0