Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmire Mjaku - Dua Te Luaj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Simpati ne te dy
Tere jeten kemi pase
Sa enderruam
E nuk thame fjale

Kemi prite kete dite
Qe me te vetmin shkas
Zemra flasin
O pa u ndal

Hej te themi pse - te
Sa jemi te njejte
Me shikime me vret
Eja çka po pret

Ref...x2
Sonte dua te luaj pa u ndal
E di qe m'shikon mua ty o djal
Sonte dua te prehem ne perqafim
Dua qe nanta te mos kete mbarim

Po me sheh nga atje
E une te provokoj
Syte flasin
Ti do te me kesh

Une vallezoj te trazoj
E shpirtin peshe ta çoj
Sa e lumtur
Me ty po qesh

Hej te themi pse - te
Sa jemi te njejte
Me shikime me vret
Eja çka po pret

Ref...x2
Sonte dua te luaj pa u ndal
E di qe m'shikon mua ty o djal
Sonte dua te prehem ne perqafim
Dua qe nanta te mos kete mbarim

Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiPublikimi: 01/10/2012


Më Shumë Këngë Nga Fatmire Mjaku:


Komente 0


Fatmire Mjaku - Dua Te Luaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua Te Luaj".
3. Video është e këngës "Dua Te Luaj", por nuk këndohet nga Fatmire Mjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.