Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmire Mjaku - Potpuri (Shamia E Kuqe / Osman Aga) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Her me pare, her pa pare
Osman aga
Lujma synin ashiqare
Osman aga
2x

Osmane, Osmane
Osman Aga
Lujma synin ashiqare
Osman Aga
2x

Her me lira, her pa lira
Osman aga
Cila goc ësht më e mira?
Osman aga
2x

Osmane, Osmane
Osman Aga
Cila goc ësht më e mira?
Osman Aga
2x

Pi rakin e mos u de
Osman aga
Çoje mendjen gjith ande
Osman aga
2x

Osmane, Osmane
Osman Aga
Pi rakin e mos u deh
Osman Aga
2x

Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Publikimi: 15/12/2016


Më Shumë Këngë Nga Fatmire Mjaku:


Komente 0


Fatmire Mjaku - Potpuri (Shamia E Kuqe / Osman Aga)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri (Shamia E Kuqe / Osman Aga)".
3. Video është e këngës "Potpuri (Shamia E Kuqe / Osman Aga)", por nuk këndohet nga Fatmire Mjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.