Më mbaj mend (për 1 muaj)

Faton Bajrami

Faton Bajrami
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 18 Prill 1992
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♈ Dashi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
Këndon kryesisht: popullore moderne

Faton Bajrami është këngëtar i njohur. Fatom Bajrami i lindur ne Gjilan dhe jeton në Stuttgart te Gjermanisë.

Më datë 10 Maj 2016, Eroll Murati publikon videoklipin "Dashuria Vdes", në bashkëpunim me Faton Bajrami.

Më datë 15 Shtator 2016, Faton Bajrami publikon videoklipin "Sekret".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  ELDIb  

Komente

Asnjë Koment


Komente 0