Më mbaj mend (për 1 muaj)

Faton Maloku

Nuk ka akoma asnjë votë

Faton Maloku është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Natra

Leksy

Black-Eagle

Last Daddy

Albo 06

Gjaksori

Sllimi

Dora

A Link

Bess (Familia Ideale)

Tags: Faton Maloku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet