Më mbaj mend (për 1 muaj)

Faton Rugova - Dy Here Une Ta Fala Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

prej gabimi ne gabim
prej mashtrimi ne mashtrim
te gjith jan qudit me mu
sa shum tkam duru

tash ne zemer mke plagos
dhe durimi ime u sos
tri here-esh ti po gabon
kjo tregon se nuk me don

[refrein:2x]dy here une ta fala
dy here une nuk
e teprove mtvertet
nuk fallet gabimi i trete

ti me shok me ke perla
skishe qef me sy mej pa
nje qellim e paske pas
zemren me ma pllas

nga dashnia qe verboj
vetem zoti me ndimoj
nuk me paske meritu
shko me tjetrin nuk te du

[refrein:2x]dy here une ta fala
dy here une nuk
e teprove mtvertet
nuk fallet gabimi i trete

[refrein:2x]dy here une ta fala
dy here une nuk
e teprove mtvertet
nuk fallet gabimi i trete


Ky tekst u dërgua nga Lirushee


Nuk kemi video për këtë këngë.
Faton Rugova - Dy Here Une Ta Fala
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Here Une Ta Fala".
3. Video është e këngës "Dy Here Une Ta Fala", por nuk këndohet nga Faton Rugova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Faton Rugova:


Komente 0