Më mbaj mend (për 1 muaj)


Faton Thaqi - Kush Je Ti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Je Ti".
3. Video është e këngës "Kush Je Ti", por nuk këndohet nga Faton Thaqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Faton Thaqi - Kush Je Ti  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

10/04/2018

2018-04-10T18:16:15+00:00Oj Zemer A Mtregon Kush Je ti
Zemra don mem plas un as emrin sta di

ah tkisha pas mundsi
nvend tkisha qu ne shpi x2
asgjë nJet skisha dasht
ëndrra ime ishe ti

Ref :Vallzojn plot femra tbukura
para syve tmi
mu asnjëra smë bjen nsy
un të du veq ty
Vallzojn plot femra tbukura
krejt ma bojn me sy
mu veq ti mke pëlqy
nZemër më ke hy

O sa mir met pa syt spo muj mei nda
kët bukurin tënde rrall kush e ka

Ah tkisha pas mundsi
Nvend tkisha qu në shpi x2
Asgjë njet Skisha dasht
Ëndrra ime ishe ti


Më Shumë Këngë Nga Faton Thaqi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet