Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fatos Ahmati & Fatmira Brecani - Dy Bylbyla Jan Bashku  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Fatmira Breçani

04/01/2017

2017-01-04T18:30:38+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dy Bylbyla Jan Bashku" kënduar nga Fatos Ahmati & Fatmira Brecani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Fatos Ahmati & Fatmira Brecani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Fatos Ahmati:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet