Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Fatos Kryeziu - Gjithcka Qe Eshte E Mire Ka Fund  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

12/05/2009

2009-05-11T23:00:00+00:00

Pjesëmarrëse në

VFM 2009

Pjesëmarrëse në

Top Fest 5
Pse gjithqka c'esht e mire ka fund,
dielli pse gjithnje vet ngroh.
Kam lindur vet dhe vet jetoj ne ket bot
duart askush nuk mi zgjat.

(ref.x2)
Hej errësiren e shijoj
nje dit e re sot filloj
hej e re kjo dit
por mu duk që dje mbaroj .

I vetmuar unë në kët qytet,
flas me veten vallë a mund dikush,
ta ndryshoj ket realitet!
Kerkoj diqka të më mbështes
dështimin ta flak nga kjo jet.

(ref.x2)
Hej errësiren e shijoj
nje dit e re sot filloj
hej e re kjo dit
por mu duk që dje mbaroj ...


Ky tekst u dërgua nga Lorik   JimOrrison
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet