A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatos Xhaferi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  23
BIOGRAFIA: Fatos Xhaferi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 26 Dhjetor 2012, Fatos Xhaferi publikon videoklipin "Voglushja". Më datë 31 Mars 2013, Fatos Xhaferi publikon videoklipin "Shpiragu Hapi Krahet". Më datë 2 Prill 2013, Fatos Xhaferi publikon videoklipin "Cjane Ata Qe Vijne". Më datë 27 Dhjetor 2014, Fatos Xhaferi publikon videoklipin "Ne Dere Na Trokiti Fati". Më datë 30 Shtator 2015, Fatos Xhaferi publikon videoklipin "Kam Vite Qe S'te Kam Pare". Më datë 15 Prill 2017, Fat...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Per Ty Mendoj

Te Dua Moj Vashe


» Dërgo Një Këngë »

Do Kendoj Per Vendin Tim
Shpiragu Hapi Krahet
Cjane Ata Qe Vijne
Kam Vite Qe S'te Kam Pare
Ne Dere Na Trokiti Fati
Voglushja


Artistë Të Ngjashëm:

Nimet Sulkaj

Ledio Arapaj

Perlat Pashaj

Behar Spahiu

Emiljano Dhe Grupi

Redi Penko

Dule Malindi

Ilia Basho

Refat Sulejmani

Altin Ranxha


Tags: Fatos Xhaferi, Fatos Xhaferri

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019