Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatos Xhaferi - Cjane Ata Qe Vijne  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

02/04/2013

2013-04-02T11:58:27+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Cjane Ata Qe Vijne" kënduar nga Fatos Xhaferi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Fatos Xhaferi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Fatos Xhaferi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet