Më mbaj mend (për 1 muaj)

Feduard Zikolli (Fedi)

Feduard Zikolli - S'kam Lan Vend Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Se kam dit sa të du(jo jo sa të du)
ur ke shku e kam kuptu(po po e kam kuptu)
krejt dynjan e kam pyt(po po e kam pyt)
nuk kam lan vend pa t'lyp(jo jo vend pa t'lyp)

REF:O skam lan vend o pa t'permen
o kurr ske dal prej zemres tem
edhe niher ti fol me mu
se ma kurr skam met idhnu 2 her

Se kam dit sa të du(jo jo sa të du)
kur ke shku e kam kuptu(po po e kam kuptu)
krejt dynjan e kam pyt(po po e kam pyt)
nuk kam lan vend pa t'lyp(jo jo vend pa t'lyp)

REF:O skam lan vend o pa t'permen
o kurr ske dal prej zemres tem
edhe ni her ti fol me mu
se ma kurr skam met idhnu 2 her


Ky tekst u dërgua nga Ary

Feduard Zikolli - S'kam Lan Vend
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'kam Lan Vend".
3. Video është e këngës "S'kam Lan Vend", por nuk këndohet nga Feduard Zikolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Feduard Zikolli (Fedi):


Komente 0