Më mbaj mend (për 1 muaj)

Feduard Zikolli (Fedi)

Feduard Zikolli - Tradhtare Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


eeee tash fjalet moren vesh
me tjetren sonte ti po fleen
genjeshtare

është fakt se kam xhelozi
por sakt e di se kush ishe ti
gjithe jeten

ne pranveren e von asnjë trendafil
me nuk qeeeel
e ti më mashtron pa stil e pa nivel

eee ndoshta u bë mir
un e kisha shum veshtir
ta bindi veten

ne pranveren e vonë asnjë trendafil
më nuk qeeel
e ti më mashtron pa stil
dhe pa nivel

REF:nuk i pate kto mekate
nga dashuria
ti veq deshte mem poshtnuuu aaaaa
nuk e ti tjetrin e ke veq nga meniaa
qka pot dukem ty kur pom sheh në sy
mekatare ti mundesh me mbyll
të njoh mir un tyyyy o moj tradhtare

eeee tash fjalet moren vesh
me tjetren sonte ti po fleen
genjeshtare

është fakt se kam xhelozi
por sakt e di se kush ishe ti
gjithe jeten

ne pranveren e von asnjë trendafil
me nuk qeeeel
e ti më mashtron pa stil e pa nivel

eee ndoshta u bë mir
un e kisha shum veshtir
ta bindi veten

ne pranveren e vonë asnjë trendafil
më nuk qeeel
e ti më mashtron pa stil
dhe pa nivel

REF:nuk i pate kto mekate
nga dashuria
ti veq deshte mem poshtnuuu aaaaa
nuk e ti tjetrin e ke veq nga meniaa
qka pot dukem ty kur pom sheh në sy
mekatare ti mundesh me mbyll
të njoh mir un tyyyy o moj tradhtare


Ky tekst u dërgua nga Aryy--- Arian_palokaj@hotmail.com


Nuk kemi video për këtë këngë.
Feduard Zikolli - Tradhtare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tradhtare".
3. Video është e këngës "Tradhtare", por nuk këndohet nga Feduard Zikolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Feduard Zikolli (Fedi):


Komente 0