Më mbaj mend (për 1 muaj)

Feduard Zikolli (Fedi)

Feduard Zikolli - Me Nje Date Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ndoshta ishim pak të ri
kur fillum ket dashuri 2x

as në enderr se kam prit
se do të ndahesh një dit

REF:skemi lindur me një datë
ti e lumtur e un[ pa fat
kush t[ ndaaaaaauuuu
kush të mashtroi
as më pyesin ku jetoi
tash më thu se me ke miiikk
mke fundosiii titanik

un pa ty nuk jam rahat
po shkrihem po vuj gjdo nat 2x

spo mundem ti perballoj
dashuris që më tradhtoi 2x

REF:skemi lindur me nje daatë
ti e lumtur e un pa fat
kush të ndaaauu
kush të mashtroi
as më pyesin ku jetoii
tash më thu se me ke mikk
më ke fundosiiii titaniiiikk

Ky tekst u dërgua nga Aryy


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 05/04/2009


Më Shumë Këngë Nga Feduard Zikolli (Fedi):


Komente 0


Feduard Zikolli - Me Nje Date
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Nje Date".
3. Video është e këngës "Me Nje Date", por nuk këndohet nga Feduard Zikolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.