Më mbaj mend (për 1 muaj)

Feduard Zikolli (Fedi)

Feduard Zikolli (Fedi) - Keshtu E Ka Dashuria Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


zdi a me fjal a me bukuri
ma turbullove vasho mendjen ti
a ke dal me shoqe a je ne shtepi
tjetrin mos shikon syri yt i zi. 2x

ref...
me kan then kshtu e ka dashuria
disa thon kshtu e ka xhelozia
ku me je ku po shkon
me kend fole qka po bon
si mer frym dua ta di
se me ty kam ra ndashni. 2x

gjumin se bej gjum
e ndejen se bej ndej
mos je dikun afer mbrapa koken kthej a ke dal me shoqe
a je ne shtepi tjetrin mos shikon syri yt i zi 2x

ref...

me kan then kshtu e ka dashuria
disa thon kshtu e ka xhelozia
ku me je ku po shkon
me kend fole qka po bon
si mer frym dua ta di
se me ty kam ra ndashni. 2x


Ky tekst u dërgua nga Ardi

Feduard Zikolli (Fedi) - Keshtu E Ka Dashuria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Keshtu E Ka Dashuria".
3. Video është e këngës "Keshtu E Ka Dashuria", por nuk këndohet nga Feduard Zikolli (Fedi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Feduard Zikolli (Fedi):


Komente 0