A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fehmi Kastrati

Choose star rating

Rating:  1.3 / Votes cast:  6
  • Origin:
  • Llapashticë Të Epërme 
  • Age:
  • 57
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Fehmi Kastrati is a popular singer. AUTOBIOGRAFI: Unë Fehmi Kastrati kam kryer shkollën fillore në vendlindje, kurse të mesmen në qytetin e Podujevës. Unë si i ri në moshën 15 vjeçare kam filluar të merrem me muzikë. Instrumenti im i pëlqyer ka qenë çiftelia dhe është ende çiftelia. Hapat e parë në muzikë i kam filluar së bashku me kusheririn tim Shemsi Kastratin nga fshati Shkabaj (Prishtinë), me të kam kënduar më shumë se 10 vite të tëra, deri në kohën kur ai shkoi në Gjermani. ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Miftar Meta

Anton Tetaj

Enver Muluka

Leka

Niman Mushkolaj

Ejup Rexha

Agim Gerguri

Refet Asani

Aziz Dervishi

Esat Maxhuni


Tags: Fehmi Kastrati

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019