Më mbaj mend (për 1 muaj)

Feime Salihu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  40
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Feime Salihu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Feime Salihu, perveq qe ka hobi muziken ajo dhe studion ne Universitetin e Prishtines Akademia e Arteve ne instrumentin e pianos, dhe ne te ardhmen do te shohim si nje kengetare profesioniste. Ajo per momentin jeton ne Prishtine. Në Dhjetor 2003, Feime Salihu merr pjesë në Ylberi 2003 me këngën "Valsi Veror". Në Dhjetor 2004, Feime Salihu merr pjesë në Ylberi 2004 me këngën "Katër Duar Mbi Tastier". Në Qershor 2005, Feime Salihu merr pje...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

13 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Feime Salihu, Fehime Salihu

Komente 13