A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Felon Records - 1 Milion


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/06/2011

2011-06-20T11:04:04

#I kom 1 Milion euro n'poker n'kompjuter
sna bjen mu rre fer,pos naj qik qi e nxo n'terr
e ajo vet qka po pin,qka po han e qka po q....
e qka po ndodh qi mu ka shym,e spii ja rrok qi nuk ka rrym ,nejse.
Po lypet pak ma chill prit mos u ba darwill
ku e ki driftin nisja sill,veq mos kqyr mi lan kopil
nisja kce tash per mu, se kom njejt met marr
per gru,smun prej meje me fitu,pos me dasht
me gjelozu.

#Ti veq dridhe kur na vina,krejt ma te fortat na
i bina,krejt ktu tim sum she te bina,nije zemer
qka po shtina,bina stil e nin krejt,asni her sjena
strejt,jom B5 se ki vrejt,qysgty na ta kallum krejt
vina shpejt i marrum lekt, kia e sill si rolet,
per me dhez ti menxi spret, a hala ti je kam pret
zemer, se boj per emer e boj zemer,me zemer
un femër, ti po lyp emer zemer,je femer qy e lyp
temen.

#I kom 1 Milion euro n'poker n'kompjuter
sna bjen mu rre fer,pos naj qik qi e nxo n'terr
e ajo vet qka po pin,qka po han e qka po q....
e qka po ndodh qi mu ka shym,e spii ja rrok qi nuk ka rrym ,nejse.
Po lypet pak ma chill prit mos u ba darwill
ku e ki driftin nisja sill,veq mos kqyr mi lan kopil
nisja kce tash per mu, se kom njejt met marr
per gru,smun prej meje me fitu,pos me dasht
me gjelozu.

#Shum je gut tash se dini,bohet nxet me mu
e dini,bina hit qi ju se keni, ju veq gzoni hiq
mos rrini, se kllaberat gjith e thejn
Hey DJ THIS IS MY GAME
qikat dridhen sepse um ndjejn,lypin cill te na
e gjejn
Kush ka than qi sdi me bo,1 milion i bon ky
flow,me kit sen i catch you now,nkit hip hop
energji t'dho,sikur rryma dridhet kllabi
gjith e dhezi,gjith e kalli,gjith talenti eshte mas
nalti edhe nqiell repovatiiii...

6x -Ti po lyp fam
Ti po lyp chill
Tka hije krejt qa vesh se zemer ti ki stil

#I kom 1 Milion euro n'poker n'kompjuter
sna bjen mu rre fer,pos naj qik qi e nxo n'terr
e ajo vet qka po pin,qka po han e qka po q....
e qka po ndodh qi mu ka shym,e spii ja rrok qi nuk ka rrym ,nejse.


Lyrics submited by Ebn
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019