Më mbaj mend (për 1 muaj)

Felony - Asniher I Njejt S'jom  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

20/08/2010

2010-08-20T11:04:03+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Asniher I Njejt S'jom" kënduar nga Felony.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Felony i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Felony:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet