A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Fer është një këngëtar i njohur. Në Maj 2007, Fer merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Kur Jena Bashk Na". Në Maj 2009, Fer merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Hej Zemer"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mr. Valos

Rapsodi

Erkan Kumanova

Gzim Roci

Dj Trendy

Oki

Tha Answer

Rapp Dogg

Striqka

Lumi (Lumni Ukaj)


Tags: Fer

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019