Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Ferhat Göçer

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Birecik 
  • Mosha:
  • 49 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Ferhat Göçer është një këngëtar i huaj i njohur. Ferhat Göçer, Türk şarkıcı. Aynı zamanda doktorluk mesleğini de sürdürmektedir. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Devlet Konservatuarı Şan Bölümünü bitirmesinin ardından Devlet Opera ve Balesi'nde iki yıl sözleşmeli olarak çalıştı. Doktor olarak tayininin çıktığı Şanlıurfa'da, mecburi hizmetini yerine getirmek üzere ayrılır. ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mahsun Kirmizigul

Hakan Altun

Teoman

Kubat

Yannis Ploutarchos

Özcan Deniz

Darren Hayes

Zafer Peker

Baris Akarsu

Alexander Rybak

Tags: Ferhat Göçer, Ferhat Gocer


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet