Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Feride Hilal Akın

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17
 • Vendlindja:
 • Stamboll 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Turqi 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Feride Hilal Akın është një këngëtare e huaj e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo eshte këngëtare e muzikës pop dhe aktore e serialeve turke. Feride Hilal Akın jeton në Ankara dhe ka mbaruar shkollën e mesme. Filloi përvojën e saj në moshën 17 vjeçare me muzike alternative, instrumentale, etnike, elektronike dhe kolona zanore. Ajo tërheq vëmendjen me videot e saj muzikore të publikuara në rrjete sociale, të cilat ishin cover nga këngë te këngëtarëve më të njohur të muzikës pop turke. Ajo tërhoqi vëmendjen dhe numri i ndjek...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bea Miller

Jennette Mccurdy

Miranda Cosgrove

TUS

Teodora

Ana Isabelle

Valerie Morales

Elena Ristevska

Rosario Montes

Ebru Destan

Tags: Feride Hilal Akın


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet