Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ferki Shala - Sa U Gëzove Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nga dashuria vllazëore
Me plotë k'naq'si shpirtërore
Mora t'shkruaj disa fjalë
Që nga zemra janë duke dalë
Kur njerëzit janë hutuar
Pas ksaj bote janë mashtruar
E ALLAHUN kanë harruar
S'kanë gjithmonë për të jetuar X2

Sa më gëzove
Në udhë t'drejtë
Kur u udhëzove
Për ty lutem pa ja nda
Falja mkatet o ALLAH X2

Nga dashuria vllazërore
Me plotë knaqësi shpirtrore
Mora t'shkruaj disa fjalë
Që nga zemra janë duke dalë
Jetën tënde e ndryshove
Dhe t'vërtetën e kuptove
Veten më nuk e gënjeve
Rrugës t'drejt ti ju riktheve


Ky tekst u dërgua nga DurimFerki Shala
Publikimi: 22/08/2012


Ferki Shala - Sa U Gëzove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa U Gëzove".
3. Video është e këngës "Sa U Gëzove", por nuk këndohet nga Ferki Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ferki Shala:


Komente 0