Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ferki Shala - Jam I Lumtur Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I
O sa shum i lumtur jam
Me ket din, me ket islam

2x
T'falenderoj o Allah
Qe me bere musliman

II
Je i vetmi perendi
E krijove këtë gjithësi

2x
Je i vetmi qe adhurohet
Me namaz robi t'afrohet

III
Je i paster dhe pa t'meta
Fjal te dua jan t'verteta

2x
I madherishem je Zoti im
Vetem ty t'bojm adhurim

IV
Je sundues i gjithësis
Je dhurues i mirësis

2x
Kush kerkon Zot pervec teje
Del nga rruga e kësaj feje.
Ferki Shala
Publikimi: 03/04/2015


Ferki Shala - Jam I Lumtur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam I Lumtur".
3. Video është e këngës "Jam I Lumtur", por nuk këndohet nga Ferki Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ferki Shala:


Komente 0