Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ferki Veseli

Nuk ka akoma asnjë votë

Ferki Veseli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Iljas Limani

Faton Avdyli

Arbnor Dulla

Shaban Bytyqi

Qemal Stafasani

Fidaim Gashi

Arbër Aliu

Bujar Gashi

Afrim Spahiu

Lirigzon Emini

Tags: Ferki Veseli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet