A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fersan Jahiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  11
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Fersan Jahiu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. AUTOBIOGRAFI: Shkollen fillore ne fshatin Llopat komun. Kumanovës Gjimnazin ne Kumanov Pastaj jam regjistru ne Tetov fakultetin e Juridikut Po per shkaqe ekonomike mu desht me nderpre Me kendim si fmi kam fillu me gjithse ne ato kohra ilahit nuk ishin te theksuara Po deshti Zoti me udhzimin e vllaut Adem Ramadanit ndikoi shum edhe tek ne Ne orientimi ton si interpretues te ilahive dhe kangve patriotike Prej vitit 2008 filluam me dajle para publi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Orhan Shaqiri

Haki Ramadani

Zani Loca

Mufail Tolaj

Hary-B

Kapo Ferrunaj

Geni Vesholli

Soni Modena

Matolale

Fitim Bajra


Tags: Fersan Jahiu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019