Më mbaj mend (për 1 muaj)

Festina Mejzini, Foto Me Blerimin

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[27-06-2012]
Nuk mund të themi se ata të dy mund të kenë diçka me njëri-tjetrin. Por, ajo që mësuam është se talenti i veçantë nga "X Factor Albania", Festina Mejzini e do kaq shumë aktorin Blerim Destanin, saqë e quan edhe loçkë të madhe.

Megjithatë, mund të themi se ata të dy kanë një të përbashkët, veshjen e tyre dhe stilin shumë të veçantë nga njerëzit e tjerë publikë.

Ndoshta do të na duket interesante që aktorin e famshëm shqiptar ta shohim në një spot të këngëtares së re nga Gjokova.
 (Maksim Gjokaj/ Kosova Sot)Komente 1