Më mbaj mend (për 1 muaj)


Festina Mejzini - Zemren E Lame Peng

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemren E Lame Peng".
3. Video është e këngës "Zemren E Lame Peng", por nuk këndohet nga Festina Mejzini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Festina Mejzini - Zemren E Lame Peng  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

15/04/2012

2012-04-15T21:30:33+00:00Ora si zemer troket
Ora e cmendur rend
Akrepa nuk ka
Kohen vodhe ti
Nga jeta ime.

bora e zerit tend
Mbi zemren time ra
Mbuloi
Stren e fundit
Te dashurise ëëëë.....ëëënaaanaaa...

Dhe ndalen akrepat atjeeeeeeee

Ref:
Dite pas dite ne
Rrahje pas rrahje
Me Kot Kerkuam
Or' e perkryer
Nje zemer jo kurre s'mund te jete

Nate pas nate ne
Rrahje pas rrahje
Ne te larguar
Por jo nuk mundem
Se zemren te dy e lam peng


Më Shumë Këngë Nga Festina Mejzini:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet